Dowiedz Się Więcej O Albon Meble

Poznaj naszą firmę trochę bardziej i zobacz czym się wyróżniamy na tle innych. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje o naszej działalności.

O Nas

Albon Meble to zakład produkujący meble na wymiar od 2019 roku. Wcześniej jednak zdobywaliśmy doświadczenie przy projektowaniu mebli na wymiar w najlepszych przedsiębiorstwach na Śląsku. Czas ten poświęciliśmy również na obserwację rynku i klientów. Jesteśmy przekonani, że spożytkowaliśmy go najlepiej jak mogliśmy. Świeże spojrzenie na rynek oraz kreatywność to nasze atuty. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i badamy potrzeby każdego klienta, tak aby efekt końcowy był w 100% zadowalający obie strony. W wyniku tego każdy projekt jest niepowtarzalny i nigdzie nie spotkasz takich samych mebli kuchennych, łazienkowych lub innych, które wyszły spod naszej ręki.

Stale współpracujemy z kreatywnymi architektami oraz firmami budowlanymi, z którymi konsultujemy te najbardziej angażujące aranżacje.

Działamy na terenie Niemiec i Austrii

Albon Meble to przede wszystkim działalność na Śląsku. Jednak ciągle się rozwijamy i docieramy również do klientów spoza granic Polski. Nasze meble na wymiar coraz częściej montowane są na terenie Niemiec. Nasze meble cieszą się również dobrą opinią w Austrii. 

Specjalnie dla osób zainteresowanych naszymi usługami w tych krajach uruchomiliśmy nasz niemieckojęzyczny oddział. Nasz przedstawiciel to osoba, z wieloletnim doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego zamieszkałą w BRD/Regensburg. 

Nasza Wizja

Chcemy tworzyć wysokiej jakości meble kuchenne, do salonu, łazienek, a także do aptek i gabinetów lekarskich. Wyprodukujemy szafy na wymiar i inne meble według życzeń klienta. Nasze projekty mają być funkcjonalne i praktyczne, żeby spełniać potrzeby użytkownika.

Nasza Misja

Nie zgadzamy się z powszechnie akceptowaną tandetą z marketów. Chcemy dostarczać meble dla osób prywatnych, firm oraz podmiotów użyteczności publicznej, niezawodne i na lata. Dobre i trwałe meble dla każdego na wyciągnięcie ręki. Wyznaczamy granice jakości!

Nasze Wartości

Przede wszystkim - nie szkodzić. Zawsze działamy po to, aby klient był zadowolony, bo to zleceniodawca ostatecznie będzie użytkował nasze meble latami. Im dłużej odbiorca jest zadowolony, tym dłużej my śpimy spokojni. Nikomu nie wmawiamy, że nasze jest lepsze.

Dysponujemy własną halą produkcyjną i odpowiednim zapleczem, aby zrealizować zamówienie od projektu aż po przygotowanie pod montaż.

W naszym zakładzie produkujemy meble wyłącznie na indywidualne zlecenie i taka idea przyświeca nam od początku. Jedyna co się powtarza to jakość wykonania detali.

Nie przyjmujemy więcej zleceń niż jesteśmy w stanie obsłużyć, bo obiecujemy jakość. Żeby dotrzymać słowa musimy rozsądnie planować naszą pracę.

Nietypowe zamówienia, które chętnie realizujemy, wymagają znajomości rozwiązań, dzięki którym powstanie najbardziej skomplikowany element.

Dzięki wysokiej jakości narzędziom i maszynom jesteśmy w stanie zapewnić, że każde cięcie, klejenie lub skręcanie wykonane jest z dużą precyzją. Efektem tego jest solidny latami mebel.

Od projektu, przez dostawę komponentu aż po przygotowanie do montażu mebli, wszystko nadzorowane jest przez właściciela firmy, który podpisuje się pod gwarancją jakości.

Każdy element przed wysyłką do klienta jest sprawdzany. To właśnie opinia naszych pracowników pozwala uniknąć nieporozumień, bo nasze meble są dla nas dziełami sztuki.

Nasze Technologie

Cały proces produkcji mebli zaczyna się już na etapie pomiaru pomieszczenia, które ma być zagospodarowane. To właśnie już wtedy podejmowane są konkretne decyzje i planuje się indywidualne rozwiązania. Dzięki takiemu podejściu możemy realnie ocenić sytuację. Takie rozwiązanie znacznie przyśpiesza cały proces, gdyż wszelkie uwagi przekazane zostają do projektanta, który działa i nie traci czasu.

Nad każdym etapem produkcji czuwa sam właściciel firmy, który jest w stałym kontakcie z klientem.

Producenci & Partnerzy

Aby stworzyć idealne meble współpracujemy wyłącznie z najlepszymi dostawcami. Wszystkie marki to światowa czołówka wytwarzania elementów mebli. Zasada jest prosta – tylko najlepsi, bez kompromisów!